Dzień dobry

Od dawna chciałam zacząć blogować. Moja pierwsza przygoda ze światem internetowych tekstów trwała dosyć długo, bo pisałam przez kilka dobrych miesięcy. Trzeba jednak zaznaczyć, że nie prowadziłam bloga sama. Potem brałam udział w ogólnopolskim konkursie na bloga dotyczącego ochrony środowiska naturalnego, gdzie tworzyłam stronę razem ze szkolną grupą. Moim zdaniem, dobrze nam szło.

Kilka razy próbowałam stworzyć coś swojego, własnego, ale nie wychodziło mi. Już po opublikowaniu pierwszego posta traciłam zapał i nie miałam pomysłu na to, o czym miałabym pisać. Teraz już wiem, jakie popełniłam błędy i co chcę zrobić. 

Z zasady blog powinien być poświęcony jednemu tematowi. To dla mnie trochę za mało. Nie wiem, na jaki temat mogłabym pisać, bo rzeczywistość zmienia się cały czas. Co chwilę pojawiają się nowe wątki, nowe informacje warte opisania. Świat jest ogromny, co sprawia, że nie wystarczy wyłuskać z niego jeden temat, by go poznać.

Wszelkie serwisy informacyjne są publikowane w godzinach popołudniowych, kiedy pije się herbatę i dlatego właśnie taki tytuł bloga-  Sztuka parzenia herbaty. Będzie tutaj powstawać coś na kształt małych felietonów na przeróżne tematy, które w danym momencie mnie interesują. Chociaż felietony to chyba za dużo powiedziane... Niestety, bardzo często mam niepowstrzymaną chęć coś krytykować, dlatego czasami opublikuję recenzje książek, filmów czy wydarzeń kulturalnych.

Mam nadzieję, że tym razem uda mi się zrobić coś, z czego będę zadowolona. Jestem bardzo ciekawa, co myślicie o takiej formie bloga. Ucieszę się z każdego komentarza pozostawionego na dole. :)Komentarze

Prześlij komentarz

=> Dziękuję za Twoją opinię, jest ona dla mnie bardzo cenna:)
=> Każdy komentarz jest dla mnie bardzo ważny, ale spam od razu usuwam.
=> Jeżeli podoba Ci się mój blog- zaobserwuj, by nie przegapić nowych postów. Nowi obserwatorzy to dla mnie ogromna radość i => motywacja, aby spiąć się i dbać o bloga najlepiej, jak potrafię.
=> Nie bawię się w obserwacje za obserwacje, przykro mi.
=> Podaj tutaj adres swojego bloga, chętnie go odwiedzę :)

Popularne posty z tego bloga

Bądź dla siebie łaskawy

Gdzie są granice twojej wyobraźni?

Spełniaj swoje marzenia